Ať už cestujete do zaměstnání, za nákupem nebo jedete na výlet, můžete v autobusech Integrovaného dopravního systému Olomouckého kraje (IDSOK) využít pohodlně bezkontaktních plateb.

Ve všech autobusech IDSOK je možné se odbavit pomocí bezkontaktní platební karty. „Karty je možné využít jak k úhradě jízdného do výše 500 korun, tak i jako nosiče časových jízdenek,“ říká ředitelka Koordinátora integrovaného dopravního systému Olomouckého kraje Kateřina Suchánková.Časové jízdenky je možné získat na předprodejních místech, v e-shopu Integrovaného dopravního systému Olomouckého kraje na adrese eshop.idsok.cz a v e-shopu Dopravního podniku města Olomouce eshop.dpmo.cz.

„Kromě výhodných časových jízdenek mohou cestující využít také časový jízdní doklad Kombizóna. S ním už nemusí řešit různou cenu pro trasu autobusem nebo vlakem, zaplatí jednoduše za dopravu z jednoho místa do druhého,“ dodává Suchánková.

Přesný návod, jak v autobusech IDSOK bezhotovostně zaplatit, najdou lidé na webových stránkách www.idsok.cz. Tamtéž je k dispozici celá řada dalších užitečných informací, od změn jízdních řádů až po vyhledávač spojení.